کتاب اسب سرخ

اثر جان اشتاین بک از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی افشار-دهه 1930 میلادی

اسب سرخ فرو رفتن در عواطف، احساسات، هیجانات، خواست‌ها و آرزوهای یک کودک به نام جودی است، کودکی که می‌تواند کودکی من باشد و یا توی خواننده، با همه‌ی پاکی‌ها و بی‌غباری‌هایش. جودی مثل همه‌ی بچه‌ها به حیوانات علاقه‌مند است و شدت این علاقه را زمانی می‌توانی لمس کنی که تو کودک یک روستایی باشی و در تنهایی روستا و تنهایی خانواده به ناگاه صاحب یک کره اسب شوی، با زین تیماجی


خرید کتاب اسب سرخ
جستجوی کتاب اسب سرخ در گودریدز

معرفی کتاب اسب سرخ از نگاه کاربران
یک داستان در مورد یک تسویه حساب زیبا و گرانبها؟ هورا! این اتفاق خواهد افتاد giggly شاد، خنده دار خوب تسویه حساب زمان ... چه؟ نوشته شده توسط جان استینبک؟ فاک متاسفم تسویه حساب، شما یا هر کس که دوستش دارید، میمیرد بله، این ها داستان های زندگی در مزرعه در روزهای اولیه (و به خوبی، اوایل ایه) کالیفرنیا هستند، اما در زیر آنها بیشتر از همان Steinbeck هستند: تصاویری از زندگی خرابکار کشاورزان مهاجر. به طور خاص، مهاجران نسل دوم و سوم، مانند در Tortilla Flat دیده می شود. مردم تاسیس می شوند این سرزمین آنهاست. به نظر می رسد که همیشه آن ها بوده اند، اما دیگران قبل از آنها ... ارواح شده اند. اسب قرمز پس از یک پسر به دنیا می آید که به سن ازدواج می رود و مسئولیت افزایش اسب خود را می دهد. Steinbeck به خوبی احساسات و چشم انداز کودک را احساس راه خود را در جهان است که برای او در حال تغییر است، تصورات جدید که در جوانان روزانه مانند افسون جزئی. آیا او با آن روبرو می شود؟ شناسه اندیشه این را بخوانید، با توجه به علاقه من به حیواناتی که از تبلیغات اخیر Goodreads برای همه موجودات بزرگ و کوچک استفاده می شود. پویا قرمز به عنوان مجموعه ای از داستان کوتاه مربوطه خوانده می شود. این قطعا احساس نمی کند که یک رمان کامل با طرح، اوج و رضایت بخش پایان. فقط موضوع دارد، مانند دیدن یک آلبوم عکس. پس از همه، می تواند لذت بخش باشد، هر عکس به یک داستان می گوید، این را نمی فهمید؟

مشاهده لینک اصلی
در اوایل دهه 1930، در یک مزرعه جدا شده کوچک، در شمال Californias طولانی، ناهموار، دره Salinas، یک پسر از ده، جسارت تساوی جودی Tiflin، با پدر و مادر خود، پدر سرلطلت کارل، و مادر روت، همانقدر سخت اما دوست داشتنی زندگی می کند، آنها مانند دیگران در این منطقه ضعیف هستند، اما در عین حال قادر به زیستن زندگی هستند، تنها دست خود را بیل بوک بسیار توانمند، متخصص در مراقبت از اسب ... دو سگ، چهار گربه، شش اسب و همان مقدار گاو، بسیاری از خوک ها و جوجه های دیگر، مخلوقات مختلف وحشی که سرزمین، کویوت، خرگوش، گورفور، تعداد زیادی پرنده و جوندگان های متعدد و غیره، یک مکان معمول در آن دوران است. پسر تنها یک روز مایل به مدرسه می رود، هیچ چیز تغییر در قلمرو خشن و خسته کننده، تا زمانی که پدر و Billy Buck از سفر به شهر Salinas، برای فروش گاو، آوردن هدیه به Jody، زیبا ، شگفت انگیز، تسویه حساب قرمز، اسب خود، فرزند اذیت شده وعده مراقبت از حیوان را با کمک و دانش Billy Buck وعده داده است. او کالس را آموزش می دهد، او را به دوستان دشمنش، که بعد از کوه های مرموز محلی نامیده می شود، به نام Gabilan نشان می دهد، جودی همیشه می خواهد برای کشف، سوالات، و همه چیز در اطراف، همه چیز را بپوشاند (آنها نمی دانند تخیل او وحشی است) تحت نظارت عاقلانه Mr.Buck، بچه نمی تواند منتظر بماند تا او بتواند زین قرمز را که همراه اسب روی حیوانات بود قرار دهد ... ناامید می شود دو سال طول می کشد تا زمانی که امکان پذیر باشد، دائما در حال فکر کردن است، تمیز و خوب تغذیه می شود ... احترام جدید پدرش او را نشان می دهد، مرد خوش تیپ خوشحال است، اما آینده مشخص نیست ... بیگانه می رسد، یک پیرمرد به نام گیتانو، خانواده اش در آنجا مزرعه وسیع را در آنجا داشتم تا اینکه آن را به قطعه های کوچک تقسیم کرد، در حقیقت متولد شد، در یک خانه گل، که افتاده بود، می خواست اقامت کند، و هرگز ترک نمی کرد، به جز یک جوان، کوه ها، که جودی را جذاب می کند، برای کار بسیار باستانی، و در افسردگی بزرگ، پول سخت است، اما هنوز نسیستها، او برای پاسخ نگرفتن ندارد ... در این داستان موروثی، خانم تیفلینز پدر، برای بازدید بازمیگردد، آقای تیفلین خوشحال نیست (اما انتخابی ندارد) از آنجا که همه چیز او است، داستان های قدیمی است، چگونه او در طول روزهای وحشی غرب وحشی، قطار واگن را در دشت ها به کالیفرنیا هدایت کرد، و پس از بسیاری از این جمله ها، آنها خیلی خسته کننده می شوند و هیچ کس دیگر از جودی نمی شنود ... یک قطعه آمریکایی، که مدت ها است رفته است، ارواح هنوز هم دره را تحسین می کنند، این پیشگامان هرگز نمی توانند کاملا فراموش شوند، زیرا آنها کالیفرنیا را ساخته اند، امروزه ... هر چه که باشد ...

مشاهده لینک اصلی
دختر 7yo من در آنجا برای Ch 1 آویزان بود برای Ch 1، اما با پایان غم انگیز غیر منتظره، او مایل به ادامه نیست. من شروع کردم به پایان دادن به 3 فصل گذشته که تقریبا به عنوان اولین نفر افسرده بود. این به زیبایی نوشته شده است Steinbeck معمولا است، اما همچنین باور نکردنی از امید. به نظر می رسد که پیام خارج از خانواده شما باشد، به هیچ چیز متصل نباشید، زیرا شما را خیانت می کند یا می میرد. من احساس می کردم شخصیت پدر پدر، کارل تیفلین، به خصوص بی عاطفه و بیلی باک، دست استخدام شده بود، کمی ناامید کننده است که علیرغم دانش و اسباب و اسب و آب و هوا، او تقریبا هر بار با جودی دم می کند. مایه تاسف بود که این کتاب به طور ناگهانی نیز متوقف شد، من مایل بودم ببینم جودی کمی رشد می کند. این تخم مرغ سرخ شده و کیک های داغ توسط خانم تیفلین جالب توجه هستند و جالب بود که یک قطعه زندگی را از زمان پیش از جنگ در غرب ببینیم.

مشاهده لینک اصلی
دفعه بعد که شما تصمیم به ساخت یک چاپ از قرمز تسویه حساب، احساس رایگان به قرض گرفتن یکی از این blurbs رایگان. @ آیا دوست دارید که مردم در یک مزرعه آویزان شوند؟ آیا اسب ها و حیوانات و چیزهای دیگر را دوست دارید؟ سپس فکر می کنید این کتاب خوب است! این اسب ها، و چمن، و مزارع و چیزهای دیگر نیز قابل خواندن است. @ Or: @ John Stinbeck نویسنده ای است که در ادبیات آمریکایی از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است. او بیش از هر کس دیگری سر و شانه بالا می اندازد، پا را بر فاکنر پا می گذارد، مارک تواین را از راهش مانند یک اشکال کوچک می کند. او بر روی ادیات وارتون کتک می زند، Henry Miller را برای صبحانه می خورد و حتی نمی داند کی گای اسمیت است. او این کتاب را نوشت. @ Or: @ حماسه حماسی دو خانواده در دره Salinas، و توسط Steinbeck خود را به عنوان معجزه او در نظر گرفته، این رمان است که ادبیات تغییر کرده است، و Steinbeck شکل نمادین ساخته شده است. آه، صبر کن، تپه قرمز؟ من فکر کردم که ما در مورد شرق عدن صحبت می کردیم. من یک چیز عجیب و غریب در مورد اسب قرمز را به یاد ندارم. @ یا (SPOILERS IN THIS ONE /// SPOILERS IN THIS ONE /// SPOILERS IN THIS ONE): @ شما این را Call of Pony Red؟ شما خیلی عصبی هستید مثل تغییر نام نام Star Wars: امید جدید به Greedo. مثل زمستان قبل از زمان، چیزی شبیه به مامان کوچولو Foots است. مانند آن است که یک عکس از درو بریمور بر روی جلد فیلم جیغ بزنید. این هیچ احساس لعنتی را ندارد تو فکر کردی، جان؟

مشاهده لینک اصلی
اسب قرمز توسط جان استینبک داستان عشقی زیادی است که در دوران افسردگی در یک مزرعه کالیفرنیا تنظیم شده است. این کتاب شامل چهار داستان جداگانه جداگانه است که بر زندگی جودی، یک پسر ده ساله تمرکز دارد. مادرش، پدر و بیلی بک (دست پرورش مزرعه) نیز شخصیت های کلیدی هستند. زندگی در مزرعه سخت است و خانواده و نحوه زندگی آنها کاملا ساختار یافته و منظم است. انضباط بیش از احساسات. در این چهار داستان، جودی یاد می گیرد امید، شادی، ناامیدی و غم و اندوه از طریق وقایع مختلف که در واقعیت سخت زندگی در یک مزرعه در طول دوره افسردگی تمرکز می کنند. تنها اولین داستان این است که در اینجا @ The Red Pony @، اما همه چهار نفر به تنهایی ارزش دارند. با هم، آنها یک تصویر واضح از چگونگی بلوغ عاطفی جودی را به تصویر می کشد. همانطور که این داستان در یک مزرعه تنظیم می شود، محتوا ممکن است به عنوان خشن - به طور خاص، در مورد درمان حیوانات و مرگ و میر آنها دیده شود. صحنه های دوگانه گرافیکی هستند - واقعی و مناسب برای تنظیم، اما می تواند برخی از آنها را ناراحت یا تکان بخشد. به عنوان یک عاشق حیوانات وگان، من از طریق آنها از طریق مسیر منحرف شدم و متوجه شدم که این کتاب به واقع گرایی به کتاب اضافه شده است. نقل قول های مورد علاقه من از کتاب، به عنوان آن را کمی تسکین از برخی از ظلم و ستم و غم و اندوه ارائه: â € œNo matter how خوب یک مرد است، همیشه یک اسب می تواند او را بچرخاند. \"من این کتاب را بسیار خواسته به خوانندگان که کلاسیک را دوست دارند، به عنوان یک داستان عالی است. من همچنین این را به افرادی توصیه میکنم که شروع به کشف ژانرهای کلاسیک می کنند، زیرا داستان 95 صفحه است که به راحتی قابل خواندن است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اسب سرخ


 کتاب کاوش های یک سگ
 کتاب دن کیشوت (نمایشنامه)
 کتاب چرا از ایوانز نخواستند
 کتاب پندهای سورائو
 کتاب مادر
 کتاب لطیف است شب