کتاب ماجراهای تن تن (۵)

اثر هرژه از انتشارات رایحه اندیشه - مترجم: گروه ترجمه نشر رایحه -دهه 1930 میلادی

آبی لوتوس (فرانسوی: لوتوس بیلو) حجم پنجم "ماجراهای تینتین"، سریال کمیک توسط کارگزار کارتونی هروجی بلژیک است. از روزنامه محافظه کار بلژیکی Le Vingtième Siècle برای مکمل های کودکش Le Poti Vingtième، که از اوت 1934 تا اکتبر 1935 به صورت هفتگی منتشر شد، پیش از انتشار آن در سال 1936 توسط کسترمن منتشر شد. در ادامه طرح داستان قبلی، سیگارهای فرعون، به سمت چپ ادامه داد، این داستان از خبرنگار جوان بلژیکی تینتین و سگش اسنی، که در اواسط تهاجم ژاپنی در سال 1931 به چین دعوت شده است، جایی که او نشان می دهد جاسوسی های ژاپنی را نشان می دهد و یک حلقه قاچاق مواد مخدر را نشان می دهد. در ایجاد آبی لوتوس، هرگ تاکید جدیدی بر دقت و مستند سازی در تصویرسازی جوامع خارجی نشان داد. او به شدت تحت تاثیر دوست نزدیک خود ژانگ Chongren، یک دانشجوی چینی که در بلژیک تحصیل می کند، تحت تاثیر قرار می گیرد و این کار هم ساتریس تصورات غلط رایج اروپایی در مورد چین و نیز انتقاد از اقدامات مهاجمان ژاپنی است.


خرید کتاب ماجراهای تن تن (۵)
جستجوی کتاب ماجراهای تن تن (۵) در گودریدز

معرفی کتاب ماجراهای تن تن (۵) از نگاه کاربران
آبی لوتوس یک دلیل ویژه برای چند دلیل است، دارای پوشش بسیار زیبای و برخی از پانل های فوق العاده بزرگ است، به ویژه هنگامی که وارد شهرها و شاید مهم ترین در تاریخ تینتین، معرفی چانگ - که برای یک ماجراجویی آینده حیاتی می شود. یکی دیگر از داستان های پیچ و خم با برخی از دوبله های بزرگ، شاید مهم ترین چیز در مورد این یکی تغییرات است که هرگز به تحقیقاتش می انجامد. تنظیمات بسیار دقیق تر از نظر لباس و پس زمینه، شخصیت های آگهی ها و غیره ارائه می شود و دیدگاه تراز بیشتر در مسابقه - جایی که Tintin حتی در مورد تصورات غلط فرهنگی با دوست جدید خود Chang صحبت می کند. Thompson \u0026 amp؛ تامپسون با یکی از بهترین پانل های تک خود را با جایی که آنها تلاش می کنند با نتایج قابل پیش بینی در خیابان های شانگهای مخلوط شوند، بازگشت. من نیز دوست داشتم تامسون (یا تامسون؟) را با استفاده از کلمه \"تضاد\" فانتزی دوست داشته باشم. همچنین برخی موارد دیگر از تمسخر هری برای آلترتارس (\"هفتاد و هفت\" سامورایی ها رنج می برند) ) و برخی از پانل های شبانه ای که همیشه به یاد \"روز\" برای تیراندازی شبانه مورد استفاده در فیلم های قدیمی تر (مانند \"هیچکاک\" برای گرفتن یک دزد است) یکی دیگر از ماجراجویی های عظیم!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فوق العاده فراوانی خاطرات فراوانی را به وجود می آورد ... زمانی که من یک کودک بودم پدر و مادرم مرا فرستادند تا زبان فرانسه را در یکی از موسسات Francais گسترش ببخشند. دشوار بود، خسته کننده بود، و هیچ یک از دوستانم به نظر نمی رسید که از آن مراقبت کند. با نگاهی به عقب، شاید تنها دلیل آن که در آن گیر کرده بود این بود که موسسه یک کتابخانه فوق العاده داشت و در آن کتابخانه مجموعه ای کامل از ماجراهای تینتین لس Avenures د تینتن وجود داشت. من نمی توانم حتی توصیف کنم که چه چیزی در مورد این مجموعه دوست داشتم، بنابراین به جای اینکه این داستان کارآگاه-داستان-تقدیر-جهانگرد مسافر عجیب و غریب، طنز آمیز و جذاب باشد، می گویم. پنج ستاره، باید برای همه بخواند.

مشاهده لینک اصلی
دوست داشتی این یکی از آنجا که سیگارهای فرعون را ترک کرد، تینتین و اسنی در مسیر مهاجرت خود به آسیا ادامه دادند. این داستان سریعتر در این حرکت می کند و به پایان می رسد، همه چیز با اوج لذت. همچنین جالب است که شاهد استفاده از محیط سیاسی این زمان به عنوان مبنایی برای داستان باشد. بخش مورد علاقه من در کتاب اولیه بود، زمانی که گروهی از سفیدپوستان در باشگاه Occidental درباره خیرخواهی تمدن غربی بحث می کردند. طنز فوق العاده است و این Herge ما می دانیم و عشق، نه برادر دوقلو شرجی که تینتین را در کنگو نوشت.

مشاهده لینک اصلی
من این را به یاد دارم هیومو و جذاب به عنوان همیشه. تینتین همیشه مورد علاقه من بود به عنوان یک بچه!

مشاهده لینک اصلی
این را دوست داشتم قدیمی شانگهای هرگز بهتر به نظر نمیرسد. جاده نانجینگ به عنوان زمینه ها هر چند ... چینی تغییر کرده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماجراهای تن تن (۵)


 کتاب پندهای سورائو
 کتاب قدرت
 کتاب مرگ در میان ابرها
 کتاب مقبره دار...و مرگ
 کتاب گیرنده شناخته نشد
 کتاب مراقبه و آرامش درون