کتاب مخمصه

اثر هارلن کوبن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-دهه 1930 میلادی

«مي­دانستم که باز کردن آن در قرمز زندگي­ام را تباه مي­کند...»

وندي تاينس، خبرنگار تلويزيون، با تعقيب متجاوزان جنسي و به دام افکندن آن­ها در جلوي دوربين اسم‌ورسمي براي خود به هم زده. اما وقتي يک فعال اجتماعي به نام دن مرسر در دام او مي­افتد و با پرونده­ي ناپديد شدن دختر هفده‌ساله‌اي اهل نيوجرسي مرتبط مي­شود، پيامدهاي تکان­دهنده­ي آن باعث مي­شود وندي به غرايز خود در مورد انگيزه­هاي اطرافيانش شک کند...

«مخمصه» هفدهمين رمان هارلن کوبن، نويسنده­ي مشهور آمريکايي اهل نيوجرسي است که در سال 2011 منتشر شد و مانند هشت کتاب اخير او در صدر پرفروش­ترين­هاي نيويورک­تايمز قرار گرفت. آثار او تاکنون به چهل‌وسه زبان ترجمه شده، و تنها نويسنده­اي است که موفق شده هر سه جايزه­ي ادگار، آنتوني، و شيِمِس را دريافت کند.

هارلن کوبن استاد حال حاضر رمان­هاي پرپيچ­­وخم است-دن براون.


خرید کتاب مخمصه
جستجوی کتاب مخمصه در گودریدز

معرفی کتاب مخمصه از نگاه کاربران
یک مرد به عنوان یک pedophile از طریق یک برنامه تلویزیونی، پنهان شده است. اما آیا او در آن زمان یک نوجوان گم شده است؟ آیا این دو چیز را با یکدیگر در ارتباط می گذارند؟ آیا ارتباطی وجود دارد یا همه چیز تنظیم شده است؟ داستان بسیار خوب است. اطلاعات بیتی داده شده است بنابراین شما می خواهید به ادامه خواندن. خوب چیز این است که نویسنده به شما برخی از درس های زندگی در پایان می دهد.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتابی است که من خوانده ام. من تعجب می کردم که آیا نویسنده ای هستم که نامش را اغلب شنیدم و همیشه ذکر شد. کوبن بعد از صفحه 300 نشان داد که کتاب به پایان شکسته رسیده بود، موضوع پراکنده بود، و من شروع به تعجب کردم که چگونه می توانم بهبود یابم. صفحات مختلف در هر صفحه نشان داده شده است. من حتی اگر پشت زمینه بودم، پایانش را دوست داشتم. من نمی دانستم این کوبن برای اولین بار، اما بدیهی است که این پایان نخواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
بین دو تا سه ستاره پاره شده است. شروع به خواندن خیلی خوبه. میانه را برداشت. پایان خوبی بود مطمئن نیستم که پایان به اندازه کافی برای نمایش کلی من سه باشد. در حالت واقعی Coben، پیچ و تاب های متعدد وجود دارد. با نگاهی به آینده، اگر ابتدا توجه بیشتری را به خود جلب کند، من می خواهم نرخ بیشتری را تجربه کنم. من همچنان به خواندن کتاب های خود ادامه می دهم، زیرا فکر می کنم نویسنده ی بزرگ است. این فقط فنجان چای من نبود

مشاهده لینک اصلی
همانند تمام کتابهای هارلن کوبن، تعدادی از چرخشهای سر در انتها قرار دارد. یک تنه متهم به داشتن فرزند بزرگتر است و توسط یک والد انتقام کشته شده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا وی مجرم است یا خیر، خبرنگار را ترک کرد و او را محاکمه کرد.

مشاهده لینک اصلی
خیلی سریع خواندن خوب توضیح داده شده است، زیرا هیچ چیزی در مورد آنچه جذاب نیست شک ندارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مخمصه


 کتاب چین و ژاپن
 کتاب سرزمین دروغین
 کتاب مرد نیزار
 کتاب در ستایش سایه ها
 کتاب شبح مرگ بر فراز نیل
 کتاب دعوت به مراسم گردن زنی