کتاب ملاقات در سامرا

اثر جان اوهارا از انتشارات شورآفرین - مترجم: نیالا نصیراوغلی-دهه 1930 میلادی

یکی از رمان های بزرگ زندگی آمریکایی شهر کوچک، انتصاب در سامارا، دستاوردهای اوج اوهارا است. در دسامبر 1930، درست قبل از کریسمس، مدار اجتماعی اجتماعی Gibbsville، پنسیلوانیا با احزاب و رقص برق می شود. در مرکز نخبگان اجتماعی جولیان و کارولین انگلستان قرار دارند. اما در یک لحظه ی بیهوشی که در داخل یک شیشه پر از گلوله متولد شده است، جولیان با جامعه مودب شکسته می شود و به سمت نابودی خود می رود. اولین رمان مشهور اوهارا یک نگاه بی قید و شرط به سمت تاریک رویای آمریکایی است و یک اظهارنظر پایدار برای هوش اجتماعی مشتاق اگر یک نویسنده آمریکایی بزرگ باشد.


خرید کتاب ملاقات در سامرا
جستجوی کتاب ملاقات در سامرا در گودریدز

معرفی کتاب ملاقات در سامرا از نگاه کاربران
این در کتابخانه های مدرن 100 رمان است؟ من نمیتونم دلیلش رو ببینم یک کتاب خوب است - اما بالا 100؟ بیا دیگه! این باید مانند # 552 در لیست 1000 بهترین رمان باشد.

مشاهده لینک اصلی
فضای خیره کننده زندگی شهر کوچک به طرز وحشیانه ای در اینجا نمایش داده می شود که تنها کتاب را برای من سخت می کند. من به اندازه کافی قد نمی کشم تا بدانم که عادت های طبقه متوسط ​​در واقع در دهه 1930 بود، اما بسیاری از کتاب های بزرگ به اصطلاح کانون، انواع مشابهی از مردم، مشاغل و آشفتگی را نشان می دهند. مجموعه ای از مقادیر روح در گذشته که در آن شخصیت های کتاب باید زندگی کنند، به عنوان نسخه آمریکایی ارزش های ویکتوریا در دوران اولیه به من مراجعه کردند. نام انگلیسی زبان جولیان سرآغازی از مبانی مجموعه قوانینی است که او مجبور به زندگی برای کسب درآمد و احترام است. او یک فروشنده خودرو است که بسیاری از اتومبیل ها را به فروش می رساند. ماشین ها موبایل هستند و شما را به مکان می اندازند، اما هر کس در شهر در حال قفل شدن است پس از اسکریپت های رفتار هیچ کس به جرات سرکش از. جولیان نامی است که توماس هاردیس جولیان را به تصویر می کشد که شخصیتی است که تلاش می کند اوراق قرضه را از رده خارج کند و در یک قرن پیش از آن به یک مجموعه از پیش تعیین شده از قوانین اجتماعی جامعه انگلیسی تبدیل شود. ماشینها، نماد آزادی و فرار، بدیهی است که نویسندگان واضح و روشنی برای جولیان خود انتخاب می کنند و این نماد بیرون آمدن به معنای واقعی کلمه در زبان انگلیسی است که هر روز در ماشین خود نشسته است. او عاشق همسرش است اما از زندگی اش متنفر است. بدون زندگی آنها در Gibbsville او همسر، امنیت اقتصادی و موقعیت اجتماعی را از دست می دهد. پدربزرگ انگلیسی ها دکتر های شهر است که هر بیماری را درمان می کند و می خواهد جولیان برای تبدیل شدن به یک دکتر باشد. جولیان نمی خواهد یا دقیقا می تواند آن مرد باشد. تراژدی او مایل است که در داخل قرار بگیرد و @ normal @ باشد اما به خاطر چیزی که در ذهنش در حال مبارزه با گیبسویل است قادر نیست. او شورشی نیست، اما متأسفانه بخش ناخودآگاه به سختی می خواهد از آن دور شود. در پایان رمان جولین بدون آگاهی به معنی شروع به سوختن پل ها به زندگی او معتقد است که او می خواهد در Gibbsville. علیرغم ارزشهای خود و کار سخت او نمیتواند این بخش ناخودآگاه را تحمیل کند. این فاجعه به پایان می رسد که زندگی بی نظیر می تواند منجر شود. این کتاب تا حدودی خودآموز است، اما برخلاف نویسندگانی که جان OHara هستند، کارهای قلب انسانی را بسیار مورد بررسی قرار می دهد. در این مرکز کتاب بین ما چه می خواهیم و چه کسی هستیم.

مشاهده لینک اصلی
به نظر می رسد انتصاب در سامارا (SOM-a-rah) یکی دیگر از کمدی های نور در مورد افراد غریبه ای غریب خواهد بود؛ نوعی که به اندازه کافی از شما قدردانی می شود - و سپس آن را نزدیک می کند و چاقو را می شکند. جولیان انگلیسی یک فرد بی فایده است: یک بازنده غریب غریب که بیش از حد نوشیدن می کند. یک شب او یک نوشیدنی را به برخی از بازندگان بیکار باز می دارد. مشکلات اجتماعی پیش بینی شده بوجود می آیند. اما اشتباه اشتباه است. او یک فرد بی فایده است. او مورد استفاده نیست یکی از فانتزی های شما بهتر است که در آن صورت - و شما - ناگهان متوجه شوید که این خنده دار نیست (مشاهده اسپویلر) [بنابراین جولیان خودکشی می کند. @ خدا ما را کمک کند، اما او درست بود، @ می گوید: همسرش کارولین، که قصد داشت او را ترک کند: زمان آن بود که او بمیرد. @ این یک فاجعه بود! (پنهان کردن اسپویلر)] آماده نیستم برای اینکه چطور این کتاب دچار مشکل شد، و ممکن است یکی از آن مواردی باشد که از خواندن دوباره حاصل می شود. دوست دارم ببینم که چگونه OHara واقعا واقعا آن را تنظیم می کند. شاید مصاحبه های طولانی مدت (از جمله کل تاریخ سابقه کارولین ها) حساسیت بیشتری داشته باشند. OHara نامیده شده است @ واقعی Fitzgerald، @ که خنده دار است؛ هر دو آنها با بی فایده برخورد می کنند، اما OHara به نظر می آید. نتیجه جالبی بین بسیار خوب و عالی است.

مشاهده لینک اصلی
با شروع از صحنه باز کردن رمان، عبارات فرانک جنبه گرا در انتصاب در سامارا به وضوح تکان دهنده بود. و بارها، 30 سال (و در چارچوب زندگی کلبرسهای آمریکایی که به خوبی کار می کنند)، توسط John Oâ € ™ هارا بوجود می آید، که منابع به ما می گوید که ما دستورالعملی در ارائه این جهان در او داشته ایم فرانکن لوبویتس \"هارا\" را \"فاکس اسکات فیتزجرالد\" واقعی توصیف کرد. من دقیقا مطمئن نیستم که این بدان معناست (آیا فرانسیس تار خود را دوست داشت تا با FSF خرد شود یا هرچند) اما AIS در اطراف خود نابودی انگلیسی جولیان، فروشنده Cadillac ساخته شده است، که در نهایت فقط از زندگی خود رهایی می بخشد، خود را به فراموشی می بخشد، سفر خود را با خشونت و بیگانگی همه در عرصه خود متمایز می کند. در The Great Gatsby داستان «هارا» (که احساس می کرد از جهان نخبه روزگار خود خسته شده است) می گوید که JE قربانی آن جهان است و شاید شهید به ایده آل موفقیت آمریكای امریکایی؛ همچنین علت تراژدی (اگر خود نابودی به شکل سوختن در منزل عشق نابهنگام یک دختر \"¨rich\" نوعی از خود ویرانی است - و من فکر می کنم این است) در Gatsby. مهار، افسردگی و سوختی که بهتر از موتورهای اجتماعی خود استفاده می شود - بازار سیاه سیاه - همه در پرتره OA € ™ Haraâ € ™ است. همچنین، تصویر OHaras از روش آمریکایی تمسخر و عشق روپوش خیش از نخبگان، اثبات می کند که تحت تمام لباس های فانتزی و نگرش آنها تا حدودی مانند شما و من است. اما آنها غنی هستند، بنابراین در تحلیل نهایی، آنها باید متفاوت باشند.

مشاهده لینک اصلی
رمان بسیار قابل ملاحظه ای درباره وضعیت اجتماعی، روابط جنسیتی، زیان های اقتصادی، جنس و مرگ است. جان اوهارا اغلب به عنوان نویسنده کوچکی شناخته می شود، اما حداقل 200 صفحه از این اثر او استاد مطلق است. پوشش پدیده ای شگفت انگیز از تم ها و بینش ها در مورد جمعیت بورژوازی یک شهر کوچک در ابتدای افسردگی، رک بودن او در زندگی ازدواج، خشم، جنایت، و چندین موضوع دیگر که به طور متناوب توسط نویسندگان دیگر نادیده گرفته شده یا متمرکز شده اند، بسیار شگفت آور است آن تقریبا شاعرانه است. چند بار من به خودم فکر کردم که یس، این دقیقا همان شیوه است، اما هیچ کس آن را نمی نویسد @ کسی از من پرسید آیا داستان افسرده است. من می گویم نه، نه افسرده و نه فاجعه آمیز. در عوض (مانند تصویری که عنوان آن را به عنوان کتاب می دهد) آن را بی وقفه اما کاملا از شخصیت های خود ساخت. جشن تصمیمات بد. من این را توصیه می کنم هر کسی کهBreaking Bad @ را دوست دارد، زیرا این دو اثر یک موضوع مرکزی دارند: این اقدامات عواقب وخیم دارند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ملاقات در سامرا


 کتاب راسپوتین
 کتاب مقبره دار...و مرگ
 کتاب خواب گران
 کتاب ماجراهای تن تن (9)
 کتاب پشت و رو
 کتاب به خدای ناشناس