کتاب پرواز شبانه

اثر آنتوان دو سنت اگزوپری از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: پرویز شهدی-دهه 1930 میلادی

این رمان در آرژانتین در ابتدای راه اندازی هواپیمایی تجاری قرار دارد. Rivière رئیس ایستگاه یک شرکت هواپیمایی است که اولین پرواز پیشگامان شبانه است و کارکنانش را تمرین می کند تا همه چیز را برای اطمینان از اینکه پست هر روز در هر لحظه از آن استفاده می شود تمرکز می کند. ساختار اپیزودیک رمان در مورد کار او در دفتر بوئنوس آیرس و ساعتهای نهایی فابین فیتین در اجرای پاتاگونیا ساخته شده است. هواپیما فابیان در یک سیکلون گرفتار شده است، از سوخت بیرون می آید و ارتباط رادیویی را از دست می دهد، در حالی که Rivière تلاش می کند تا بتواند هواپیما را پیدا کند. در معرض خطر آینده نامه شبانه به اروپا است. هنگامی که دو پرواز دیگر از شیلی و پاراگوئه عبور می کنند، Rivière باید اجازه پرواز اتوبوس آتلانتیک به پاریس را بدون ایمیل گمراه کند و خود را از دست بدهد. روایت بی نظیر است و اکثر این اقدامات به عنوان تفکر یا فکر ذهنی ارائه می شود.


خرید کتاب پرواز شبانه
جستجوی کتاب پرواز شبانه در گودریدز

معرفی کتاب پرواز شبانه از نگاه کاربران
St Exupà © rys کوتاه، اما تحسین شدید به خلبان Aà © ropostale شاعرانه، حرکت و suspenseful است. من مجددا خواندن جملات و پاراگراف های بسیاری را انجام می دهم که تاثیر عاطفی آنها و تصاویر زیبا است. این یک رمان است که من به خصوص از اینکه در ترجمه به فرانسه خواندم خوشحالم. اگر شما همیشه می خواستید بدانید چه چیزی پرواز هواپیمای 1920 را در طوفان در آمریکای جنوبی شبیه بود، پس این کتاب برای خواندن است. بر اساس تجربیات خود St-Exupà © rys، این واقعیت که او در طی پرواز مأموریت شناسایی نیروی هوایی فرانسه در سال 1944 ناپدید شد، باعث می شود که تجربه خواندن به ویژه پرخاشگر باشد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب می گوید داستان از یک REA شرکت پست سال ©، که در آن 3 خلبانان پرواز سه بخش مختلف از Sudama © ریکا (سانتیاگو شیلی، پاتاگونیا و اروگوئه) به بوئنوس آیرس برای این ایمیل را به سمت اروپا در طول داستان، ما با خلبان فابیان آشنا خواهیم شد که در مسافرت کامل است و مشکلات خاصی را با نزدیک شدن موقت مواجه می کند. از سوی دیگر ما را به RIVIA © دوباره یاد بگیرند، مدیر شبکه پستی به عنوان شما نیاز به رفتن تصمیم گیری و شگفتی آیا Gestión است correcta.Me به نظر می رسید یک داستان بسیار عمیق و استادانه درست شده که در آن بسیاری از جنبه های نشان داده شده است جامعه و معضلات که گاهی اوقات از خود می پرسند، مثل اینکه ما به درستی یا درست عمل می کنیم. علاوه بر این فوق العاده مرتبط است، با توجه به کیفیت ادبی نویسنده نویسنده شاهزاده و همچنین تجربیات خود را به عنوان یک خلبان؛ از لحظات اعلامیه خطر وجود دارد که به طور کامل vivos.Una خوب خواندن نور و کیفیت ادبی بالا فقط در 140 ورق، که علاوه بر یک چاپ نسبتا بزرگ است، اما شما را بی تفاوت اگرچه این مسئله از بدون سرنشین خیلی با شما کار کنید

مشاهده لینک اصلی
مرور ترجمه توسط استوارت گیلبرت. به دنبال یک ترجمه خاص از شاهزاده کوچولو، من خودم را در کتابخانه @ Stacks @ از کتاب های قدیمی، به ندرت چک کردم. وجود دارد، دو کتاب دیگر توسط سنت اگزوپری (آیا نام خانوادگی مانند آن هنوز وجود دارد؟) من را از طریق خطوط اول من جذب کرد. من جذاب بودم چه نوشتن عالی است و مانند شاخص شعر، هر فصل پرواز شبانه بر روی صفحه اول در خط اول قرار دارد. این کتاب با فابیان آغاز می شود، خلبان بی سر و صدا دیده، @ Already، در زیر او را از طریق شب طلایی، تپه های سایه دار حفاری خود را گداخته بود و دشت ها با نور طولانی مدت درخشان شد. @ خلق و خوی تنظیم شده است. روز به پایان می رسد و شب به زودی حل و فصل. آرامش قبل از طوفان. در دو صفحه، داستان با پیشگویی از طریق تفکر، توصیف و انتخاب کلمه سایه انداخته شده است. چرا ددنتون را در استعاره استفاده می کنید؟ (من مجبور شدم آن را نگاه کنم و احتمالا آن تنها کلمه ای است که در زبان انگلیسی به کار می رود و گیتار آکوستیک و بدنه ای بزرگ به آن اشاره می کند.) اما پس از آن، کلمه ای که در کتاب به کار رفته دو یا سه بار مورد استفاده قرار گرفته است. مانند شعر خواندن متن به وضوح با کلمات مرتبط با تاریکی ادبی و مناطق تاریک استعاری از روح انسان پوشیده شده است. هر شخصیت انفرادی است، سرباز در طول شب، بر اساس یک ماموریت برای دریافت ایمیل از طریق. سال 1930، هواپیماها اولیه هستند، ارتباطات تلگرام بی سیم است. قهرمانان خلبانان، در رحمت هر دو طبیعت و حراجی از خدمات پست الکترونیکی - یعنی بازرس و رئیس فرمانده. این دو مرد تحت تأثیر حرفه های خود، به یک معنا به زندگی خلبانان کور هستند. این همه برای خستگی بسیار خسته کننده، اما زیبا نوشته شده است، خواندن. پتو طوفان فوق العاده در قاره داخلی و فابیان، در پرواز از پاتاگونیا به بوئنوس آیرس، از دست می رود. سنت اگزوپری از تجربه می نویسد و نشان می دهد. او معجزه آسا چندین بار سقوط کرد، اما پرواز عشق او بود، و او هرگز از آخرین پرواز خود بازگشت. بدانید که این کتاب را بخوانید. آن را تقریبا به عنوان اگر او آن را از مردگان نوشت.

مشاهده لینک اصلی
Ä'á »ج A'C taº§m 3 چا» ¥ ج · تی صفحات A'Ae¡ و mẠnhAe درجه سانتی tA¡c اسید دا »¥ پچ نانوگرم»\u003e من bazAe¡.cua » 'ñ NA Y mA¬ © nA³ phaº ngha £ NH من A'C Ä'á »ج 1 cA¡ch شخصی» ngaº N «متر، TA» «ده ها تن» «، Bình TA © NH، nhaº ¥ متر nhA¡p، thaºt chaºm، thaºt chaºm، thaºt chaºm ... chaºc KO فوریه »آیا phA¹ ƒ ص» £ در نوامبر نانوگرم £ khoaº »زمان NA y.thaº¿ nAªn haº¹n gaº · کودکان و نوجوانان و laº§n ای ص laº¡i زیر است (در یکی از دوستان من، من فقط با یک پسر که می تواند به من دمدمی مزاجی) -------------------------------------------------- ----------------------------------------------------- هنگامی که ازدواج می کنید، ازدواج می کنید. »¯ lá lá lá» »» »

مشاهده لینک اصلی
شوالیه شوالیه، شوالیه سپر این برگ برگدار است و بسیاری از آن ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پرواز شبانه


 کتاب نیچه درآمدی به فهم فلسفه
 کتاب سلوک به سوی صبح
 کتاب دریا سالار شناور
 کتاب مجموعه ماجراهای تن تن (1)
 کتاب ماشین اندیشه نگار
 کتاب گزینه شعرها