کتاب پی یتر لتونی

اثر ژرژ سیمنون از انتشارات موسسه فرهنگی هنری جهان کتاب - مترجم: عباس آگاهی-دهه 1930 میلادی

هر نژادی بوهای خودش را دارد که نژادهای دیگر از آن متنفرند. سربازرس مگره پنجره را باز کرده بود و پیوسته پیپ می‌کشید، ولی بوهای مبهم هم‌چنان ناراحتش می‌کرد.


خرید کتاب پی یتر لتونی
جستجوی کتاب پی یتر لتونی در گودریدز

معرفی کتاب پی یتر لتونی از نگاه کاربران
در اینجا این یک فریب متمایز از این نخستین رمز و راز مایگرتی است. به خودی خود جالب است، زیرا این یک داستان درباره یک محقق بین المللی و یک سرمایه گذار آمریکایی در یکی از بهترین هتل های پاریس است. مطمئنا این فریاد زدنی از زرق و برق را می دهد. در دست یک لسلی چارلیس یا یک آگاتا کریستی، زرق و برق را می توان براق کرد و بیشتر از هر چیز دیگری بازی کرد. اما در این رمان، همه چیز از طریق جسارت و حضور جامع Inspector Maigret â € \"مردی که هیچ زمان برای زرق و برق ندارد. این یک پلیس است که بسیاری از (خیلی از افراد) بد دیده را دیده است، که می داند که او به اندازه کافی پرداخت می شود و به خوبی می داند که نتیجه ی موفقیت آمیز هر پرونده ی جنایی به معنی حجم زیادی از پرونده ها برای او است. به طور خلاصه مردي بدون زماني براي شگفتي است و به اين ترتيب كتاب تمام اين عناصر درخشان را مي گيرد و آنها را به يك داستان كوروش و پوليس تقسيم مي كند و بسيار كم بيننده است. با این وجود این فیلتر همچنین مدیریت می کند عناصر دیگری را که معمولا به رمز و راز جرم تبدیل شده اند، منتشر کند: برای مثال، هیجان. در â € ~Pietr لاتوایی صحنه تعقیب صرفا از نقطه نظر آنچه میگیر باید برای رسیدن به اهداف خود و نحوه او در مورد آن، به جای خطرات و خطر درگیر دستیابی به این اهداف، گفته شده است. این کار تنش را از بین نمی برد. اما پس از آن این بازجو مشتاق و محکم است و مایگرت از هیجان نرفته است. او تا به حال مشغول به کار است. بنابراین به نظر می رسد نقص وجود دارد (و بدون آن واقعیت است که سیمنون در این نقطه واقعا نمی توان از ایجاد شخصیت های به یاد ماندنی، فراتر از مایگر، و شاید شخصیت عنوان ، بقیه فقط cyphers هستند) و در عین حال چیزی کاملا اجباری در مورد Pietr لتونی است. یک فرمانده پلیس جنجالی که مستحکم و بدون سر و صدا است و قصد دارد کارهایی را با شرایط خاص خودش انجام دهد و شما می دانید که «عمدتا موفق» است.

مشاهده لینک اصلی
یک روال پلیس کاملا جامع، آغاز یک سری از بازجوانی که به زحمت و ضعیف عمل می کنند. یک رمز و راز نسبتا آهسته و پیچیده بود. نور زیاد، دوره زمانی، محیط و فضای رمان بود. در این نسخه خاص، چندین خطا وجود داشت، هرچند هیچ چیز بزرگ نبود.

مشاهده لینک اصلی
اولین آن است. خداحافظ برای این مجوزهای پنگوئن، من شروع به فکر کردن کردم که هرگز یک کپی پیدا نکردم. این ماجراهای اولیه چیزی شبیه آنچه که این سری ها تبدیل نمی شود، به طور بالقوه سیمونون امید زیادی برای موفقیت ادبی برای تعداد انگشت شماری از رمان های ماجرات نوشته شده است قبل از راه اندازی آنها به عنوان یک کار کامل در اثر تبریک؛ بنابراین توضیح ماهیت وجودی آنها را در مقایسه با تجربیات گاه به گاه بیش از یک غذای ظریف و نوشیدنی خشن است که آثار بعدی را توصیف می کند. از کتاب های اولیه Pietr چشمگیر ترین به عنوان مستقل در دوران رم است، اما واقعا آن چیزی که Ive آمد متاسفانه در یک ماجرا نگاه کنید. اساسا مایگر به دنبال یک مرد در اطراف پاریس برای 160 صفحه پس از قتل در قطار، تمام وقت یادگیری برای شناسایی و با جنایتکاران همدردی. این چیزهای بسیار عجیب و غریب برای این سری است اما طرح نهایی آنقدر پیچیده شده است که به طرز عجیبی و بعید به نظر می رسد که همه آن را کمی عجول و صاف می کند. من نمی توانم در همه چیز شگفت زده شود تا متوجه شود که کریستوفر کریستر این رمان را خوانده است شباهت ها با کار بسیار معروف خود است.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه من طرفدار رمانهای جنجالی بین جنگها هستم (این در سال 1930 منتشر شد)، من هرگز رمانهای بازرس مگرت را خوانده ام. این اولین بار در سری بازی های طولانی است که توسط پنگوئن چاپ شده است و شامل بازرس کلیدی کارآگاه است. این کتاب با مایگرت باز می شود و یک تلگراف از کمیته پلیس جنایی بین المللی دریافت می کند و هشدار می دهد که او به پیروزی لتونی متولد می شود. مسلح با توضیحات، میگرتی برای Gare du Nord به سر می برد، جایی که وی معتقد است که مجروح شدن قطار را مشخص می کند - فقط برای پیدا کردن یک جسد کشف شده در قطار که با توصیف فیزیکی Pietr شرح داده شده است. بسیاری از این رمان کوتاه با استفاده از Maigret انجام شده است که از پاهای قدیمی و پررنگ استفاده می شود. شما با این واقعیت که او فقط اجاق گاز را در دفتر خود به درجه حرارت مناسب برده است، همدردی می کند، زمانی که او باید دوباره در سرما و باران قرار بگیرد، همانطور که وقایع اتفاق می افتد. مردی که شاهد ترک قطار است، در هتل منحصر به فردی که با میلیونرهای همراه است، حل و فصل می شود؛ مردم به نظر می رسد ناپدید می شوند و دوباره ظاهر می شوند، نام و ظاهر را تغییر می دهند و با این حال مایگرت صبور است و به تدریج رمز و راز را باز می کند. این بیشتر ترسناک تر از بیشتر اسرار است که در عصر طلایی 1930 به دست می آید. ما از هتل ها و تئاتر های لوکس به خانه های شبانه روزی سفر می کنیم و برخی از شخصیت های ملاقات ما ناامید کننده هستند. من خوشحالم که من در نهایت شخصیت ماجرا را دیدم و جهان داستانی او را کشف کردم و مطمئن هستم که در سریال خواندن خواهم داشت. این به طرز شگرفی پر از پروسۀ گلرنگ نیست، اما با محرمانه بودن مفهوم عالم اموات و مایگرات به عنوان متعهد و اغلب دلسوزانه محقق، نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
این یک خواندن دوباره برای من است. همین دلیل که من دوباره آن را خواندم باعث شد رتبه من از چهار ستاره به پنج تغییر کند. در مورد این رمز و راز نخست توسط ژرژ سیمونون چیزی شگفت انگیز برای من منتشر شده است که نه تنها توسط استادان پیچیده است. Maigret و Enigmatic Lett توسط چندین نام نامیده می شود: در فرانسه، آن را به عنوان Pierre-le-Leton منتشر شد. به زبان انگلیسی آن را به نام سوئیت در Majestic، مورد عجیب و غریب از پیتر Lett، مورد پطرو Lett، و عنوان نشان داده شده در بالا می رود. من به عقب برمی گردم به اسرار Simenons، هر دو رمان های ماگرتی و غیر خود ماجرا . هر دوی آنها یکنواخت عالی هستند، اما من خودم را به مایگرتی کشانده ام؛ زیرا در پایان، مرموز تر از جنایتکاران اصلی است که او می رود: خداوندا! آیا این راهی است که شما برای کسی جستجو می کنید؟ @ به شما گفتم از پلیس. شوهر من ممکن است کشته شود .... منتظر چه هستی؟ زل زدن سنگین که او روی او گذاشت صد درصد میگرا بود. کاملا آرام کاملا بی تفاوت است همانطور که اگر او فقط شنیده بود وزوز پرواز. همانطور که اگر او به دنبال برخی از شیء به طور کامل عادی نگاه کنید. Superior Maigret Flying Squad # 1 یک مرد بزرگ است که هوا را از هر اتاق که وارد می کند بیرون می زند. او همچنین درجه مغناطیسی است. ما همیشه نمی بینیم آنچه که انسان فکر می کند، و سرگرم کننده است در انتظار رسیدن به مورد روشن است. و این مورد dozie است. با شروع یک قطار از پیتر لات، هشدار یادداشت اینترپول آغاز می شود. مایگر با قطار ملاقات می کند، پیتر می بیند، و پس از آن شگفت زده شده است که در قطار مردی شبیه پیتر لایت، یک قاتل بوده است. ما پرونده را به بندر مژک FÃ © اردوگاه، جایی که یک معتاد به نام سوان با یک مادر جوان ازدواج کرده است، دنبال می کنیم. این روسی یک شباهت کمی با پیتر دارد ... شما آن را حدس زدید ... Lett.Maigret وقت دشوار است تصمیم بگیرد که برای دستگیری پیتر، چرا که شواهد علیه او بسیار نازک است. در نهایت، او او را تحسین می کند، خودش را در مقابل او قرار می دهد، هرچند دنده هایش از یک زخم گلوله ای تا زخم رنج می برد. چند فصل اخیر، به عنوان میگره ساقه و در نهایت قاچاق خود را ناخن جذاب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پی یتر لتونی


 کتاب تاریخ فلسفه قرن هفدهم
 کتاب برفهای کلیمانجارو
 کتاب صخره برایتون
 کتاب برف های کلیمانجارو
 کتاب ماشین اندیشه نگار
 کتاب هابیت یا آن جا و بازگشت دوباره