کتاب ینگه دنیا 1919

اثر جان دوس پاسوس از انتشارات هاشمی - مترجم: سعید باستانی-دهه 1930 میلادی

ناخوشایند جنگ، آقای ویلسون جنگ، موضوع Dos Passos است، و از آنجایی که این جنگ مهمترین رویداد سیاسی قرن است، او به موضوع خود با درخششی که خشم پشت آن را پنهان نمی کند، افزایش می یابد. بنابراین آلفرد کاظین نئون نوزده، رمان مرکزی سه گانه ایالت متحده را توصیف می کند. Dos Passos با دستگاه های چشم دوربین، بیوگرافی ها و خبرنگاران و داستان هایی از شخصیت های رمان ها، یک تصویر بی نظیر از یک آمريکا و جنگ ویرانگر اروپا را ایجاد می کند. گسترش مخرب خشونت به معنای سود برای بعضی از ماجراهای جنسی برای دیگران است و برای دیگران زمان آزمایش است، با انتخاب بین فروش ایده آل گرایی جوان و سفر به زندان. 1919 باز می شود برای پیدا کردن آمریکا و جهان در جنگ، و شخصیت های Dos پاسسوس، که بسیاری از آنها ما در جلسه اول ملاقات کرد، به مارپیچ پرتاب می شود. ما از دختر یک وزیر شیکاگو، یک دختر بزرگ تگزاس، یک شاعر جوان، یک یهودی رادیکال، و از وودرو ویلسون، تئودور روزولت و سرباز نامعلوم نگاه می کنیم.  همانطور که ژان پل سارتر نوشته است، من دوس پاسس را بزرگترین نویسنده زمان ما می دانیم.


خرید کتاب ینگه دنیا 1919
جستجوی کتاب ینگه دنیا 1919 در گودریدز

معرفی کتاب ینگه دنیا 1919 از نگاه کاربران
من اولین مادرم را در این مجموعه به مادربزرگ دادم و اخیرا از او خواسته بودم که او آن را بی حد و حصر افسرده می داند. من تا به حال تجربه مشابهی نداشتم، همانطور که فکر می کردم موازی 42 هم جذاب بود و هم تیزر صفحه. من عاشق تجربه ی اوایل دهه ی 1900 از دیدگاه گروهی از کاراکتر های جوان، پر انرژی و متنوع بودم. جایی که آنها فاقد عمق بودند، من آنها را بخشیدم و آن را به زرق و برق جوانی خود نسبت دادم. نیمه راه از سال 1919 شروع به دیدن چیزهایی از منظر مادرم کرد. این دومین دوره ی سه گانه بسیار دلپذیر است. در حالی که جلد اول با داستان های بسیاری از شخصیت ها و آرمان های جوان روبرو می شود، این شخصیت های آن شخصیت ها را می گیرد و آنها را درگیر درگیری های آمریکایی و اروپایی در جنگ جهانی اول می کند. شخصیت هایی که من آنقدر جالب و امیدوارانه یافتم، نوشیدند و راه خود را از طریق یک جنگ تمام عیار، که توسط مشاغل کم عمق به دام افتاده بودند، می گذراندند. هر عمق احساس عمیقی برای رسواییهای سوسیالیستی خاص یا برای دوران طولانی نواختن چشمها محفوظ بود. این یک دوره خشن تاریخ بود، به خصوص از لحاظ حقوق بشر، و Dos Passos هیچ پانچ را نمی کشید. من از آن قدردانی میکنم، اما با ساختن شخصیتهایش به طرز عاطفی، او دامنه خود را محدود می کند. شخصیت های او احساس می کند کمتر به نظر می رسد مانند مردم و بیشتر به عنوان پیاده برای تصویر نگران کننده خود را از منافع شرکت های بزرگ و سرکوب کارگر. یادداشت های یادداشت - صفحات از عنوان غذا قطعه در ابتدای هر فصل شروع به احساس مانند پلیس در این زمان در اطراف. Dos Passos تعدادی از صفحات اختصاص داده شده به این ساخت را دوبرابر کرد و آن را مجبور کرد و همانطور که می خواست شمارش صفحات خود را بپوشاند. برای بالا بردن آن، من در مورد نسخه های دیگر نمی دانم، اما یکی که من برداشتم، پر از تظاهر است. مردم کثیف - این کتاب در حدود سال است. هیچ کس نمی تواند یک کپی کار درست و صحیح را انجام دهد که در حال ویرایش چیز دیوانه است؟

مشاهده لینک اصلی
با فرض اینکه شما 42 پاراگراف را بخوانید، نظر شما در سال 1919 احتمالا مطابق نظر شما در مورد اولین رمان در این سه گانه است. سبک ها یکسان هستند، تم ها یکسان هستند، شخصیت ها (بعضی جدید، بیشتر نیستند) به همان شیوه حرکت می کنند. برای من، یک طرفدار، این چیز خوبی است. 1919 داستان U.S.A. را از اوایل قرن بیستم تا دوران جنگ بزرگ ادامه می دهد. این در دوره ای که پوشش می دهد منحصر به فرد نیست و همچنین منحصر به فرد نیست که در آن ما به آنچه که «نسل بعد» نامیده می شود، ارائه می شود. با این وجود سوالات بسیار متفاوتی از سوی همیمینگوی، et. ال، که نشان می دهد که جنگ خود را راننده بسیاری از آنچه اتفاق می افتد. با این حال، در سال 1919، روحهای بی هدف از دست رفته ما شاهد سرنوشت خود در جنگ نیستیم. آنها قبل از جنگ از بین رفته بودند و اگر جنگ نتوانست از بین رفته باشد، من یک جادو جالب برای کتاب بعدی و نهایی، Money The Great بودم. جنگ، مانند شخصیت های خود، ممکن است نتیجه ای باشد، نه یک علت. نتیجه چه چیزی؟ این برای خواننده تعیین می شود. Dos Passos دارای یک چسبیده به سمت چپ (که او در زندگی واقعی داشت اما وقتی بزرگتر شد، رها شد). در سال 1919، حتی بیشتر از 42 سالگی، رسیده از ماتریالیسم و ​​سرمايه داری در حال اجرا است. اما آیا Passos به خواننده روی سرش با آن ضربه نمی زند؟ او خواننده را همراه با شخصیت هایی که این چیزها را می بینند دنبال می کنند و سوالات را در مورد اینکه آیا آنها درست هستند و یا بیشتر در مورد آنها به صورت جداگانه و در چارچوب تنظیمات خانوادگی خود باز می شوند، باز می کند، سپس آنها را درک می کنند یا تأیید

مشاهده لینک اصلی
این کتاب دردناک است. داستان و شخصیت هیچ عمقی یا شخصیت ندارند. آن را مانند شما در یک تاریخ با کسی که فقط خواندن خاموش است! همه چیز از دست رفته است، روش جدیدی است که با افزودن @ و پس از آن، و سپس، و سپس @ بین هر جمله، گفته می شود. (صفحه 125: @ آنها دو هفته در Vigo منتظر بودند در حالی که مقامات در مورد وضعیت خود در مورد وضعیت خود نگران بودند و آنها بسیار خسته از آن بود. [و سپس] آنها همه در یک قطار بارگیری شده بود تا آنها را به جبل الطارق که در آن برداشته شود یک کشتی قایقرانی کشتی [و پس از آن] آنها سه روز در قطار بود که هیچ چیز برای خوابیدن نبود، اما نیمکت های سخت بود [و سپس] اسپانیا فقط یک مجموعه از کوه های گرد و خاکی بزرگ بود [و سپس] آنها اتومبیل ها را تغییر دادند .. ... @) من متوجه شدم که این یک تصویر فوری در زندگی افراد مختلف در طول این زمان در آمریکا است، اما صادقانه دیگران آن را خیلی بهتر می کنند - وولف، مارکز، فیتزجرالد، همینگوی، استینبک. آنها یک تصویر را می بینید که می بینید. شما می توانید آن را احساس کنید. رنگارنگ و معنی دار آن. شخصیت ها زندگی، عشق، شبان، عمق، شخصیت ها و فلسفه ها را در محدوده ای از دوران زندگی می کنند. و صادقانه در مورد نیمه راه از این کتاب من شروع به پرش از newsreals. من دیگر نمی توانم آن را بگیرم. این فقط یک تکه تکه تکه از سرفصل ها و برش مقاله در اندازه های مختلف و قالب بندی است. شاید این امر تاثیر بیشتری داشته باشد، اگر برداشت های واقعی خبر در یک برش \u0026 amp؛ چسباندن سبک به یک اثر ملموس از دیدن \u0026 amp؛ احساس آنها را همانطور که در آن زمان خواندید.

مشاهده لینک اصلی
من 19 دسامبر 1919 توسط جان دس پاسوس خواندن. این یکی دیگر از آن کتاب ها است - که - هر کس - به عنوان خوانده شده - به دلیل آن - خوب - ادبیات. اما من نمیتوانم بگویم که من آن را بزرگ بودم. به لحاظ اساسی، 1919 جالب بود. Dos Passos به دنبال تجربیات پنج فرد آمریکایی به طور منظم به عنوان زندگی خود را در پایان جنگ جهانی اول زندگی می کنند. بسیاری از آنها به دلیل جنگ به اروپا می روند، بیشتر آنها مسیرها را با هر یک از آنها می گذرانند (بنابراین خواننده رویدادهای خاص را از چندین نقطه می بیند از نظر) و همه آنها به طور کلی با زندگی و جهان خود ناراضی هستند. من هیچکدام از آنها را دوست نداشتم همه زنان همه چیز را می دانستند و همه مردان بیشتر به داشتن یک زمان خوب توجه داشتند. و صحبت های زیادی در مورد خرافات سرمایه داری و خواستار «انقلاب بزرگ در سراسر جهان» وجود داشت که هیچ کدام از آن ها موضوعی نیستند که به ویژه در مورد خواندن درباره آن علاقمند هستند. اما بخشی از این کتاب در شمال غربی اقیانوس آرام اتفاق می افتد. که سرد است و Dos Passos بیت های کوتاه بین داستان های شخصیت ها را تعریف می کنند که ایده ای راجع به آنچه که در جهان اتفاق می افتد (آنها نامیده می شوند و «چشم انداز دوربین» نامیده می شوند و آنها سبک را تقلید می کنند از گزارش های روزنامه های روزنامه های قدیمی و جریان هوشیاری یک دوربین). من انتظار داشتم که در طول خواندن مطالب زیادی از ادبیات شایسته ای نگذرانده شود، اما من نمی دانم اگر دیگر از آن لذت بردم، اگر من در مورد هر یک از این موارد شناخته شده بودم. و از آنجا که کتاب را در هواپیما به نیویورک خواندم، نمی توانستم راحت بفهمم.

مشاهده لینک اصلی
باز هم، من خودم را با بهره گیری از سرعت سریع نوشتن، و من نیز واقعا طرح های زندگینامه از @ @ @ @ افراد از سن است. من همچنین به توصیف او از سخنان جنگ جهانی اول - جنگ برای پایان دادن به جنگ، جهان در برابر تغییرات عمده (مثل انقلاب سوسیالیستی) پاسخ دادم. او هیجان زمان را تحویل می دهد. او همچنین واقعا سرکوب و انحصارطلبی را که از سوی افرادی که امیدوار هستند همه چیز را تغییر دهند، تحمیل کند. و پس از آن طرف دیگر، با افرادی که در اطراف اروپا کار می کنند برای صلیب سرخ کار می کنند (مطمئن هستم که کار دشوار و بالقوه خطرناک است، اما کاراکترهایش تنها نوشیدن و بوسیدن و سیاستمدار بودن). او دنیای متنوعی است که او ایجاد می کند و من از آن قدردانی می کنم. هنوز بر روی حاملگی ناخواسته توجه زیادی می شود. آیا این تنها چیزی است که می تواند به زنان و مردانی که دوست دارند برسد؟ من حدس می زنم مناقشات بالقوه یک کتاب در دهه 1930 را می بینم و من از شخصیت های زنانه اش لذت می برم، اما، همانند اولین کتاب سه گانه، احساس می کنم که تنها چند داستان وجود دارد که دوباره و دوباره می گویند از طریق شخصیت های مختلف - نام های مختلف، داستان های مشابه. پول، افزایش و سقوط، شهوت / بارداری / رها کردن، فعالیت و سرکوب. آیا می توانم این را به تفسیر در دوران بچرخانم؟ مردم در این زمان تنها تعداد زیادی از میله ها را می بینند؟ شاید، اما بعضی اوقات به نظر می رسد کلمات زیادی برای گفتن داستان مشابه دیگری نیز وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ینگه دنیا 1919


 کتاب کاوش های یک سگ
 کتاب ملاقات با مرگ
 کتاب قتل در بین النهرین
 کتاب مگره و دیوار سنگی
 کتاب زمین انسان ها
 کتاب مهاتما گاندی